SESJA XII: Płatności wygodne: zbliżeniowe, mobilne, pieniądz elektroniczny


PATRON HONOROWY:

VISA

PARTNERZY SESJI:

ASEC
ASEC

MCX

SkyCash

TI

B&M

PATRONI MEDIALNI:

Bankier

Gazeta bankowa

CBI

KartyOnLine.pl


FINANSOSFERA

PRNEWS

UCZESTNICY

W XII sesji Konferencji, zatytułowanej „Płatności wygodne: zbliżeniowe, mobilne, pieniądz elektroniczny” – uczestniczyło fizycznie ponad 120 osób reprezentujących kilkadziesiąt instytucji i firm, a także kilkadziesiąt osób, które otrzymały indywidualne hasła dostępu do kodowanej transmisji video on-line z tej imprezy. Było to pionierskie w swej istocie zastosowanie tego rodzaju komunikacji dla potrzeb kilkugodzinnej,  merytorycznej, specjalistycznej konferencji w Polsce.

Ze względu na nieetyczne wykorzystywanie przez niektóre firmy  publikowanych na tej stronie informacji, pomysłów i wiedzy jej właściciela – lista uczestników tej konferencji jest do wglądu  dla zainteresowanych tylko po kontakcie z jej organizatorem: 
e-mail: medserv@interia.pl       lub     tel. GSM: +48502111153.

Osoby zainteresowane dostępem do zapisu transmisji video on-line z konferencji w dniu 17 czerwca 2010r. mogą uzyskać od jej organizatora kod dostępu do tego zapisu tylko po uprzednim skontaktowaniu się z nim:
e-mail: medserv@interia.pl       lub     tel. GSM: +48502111153.Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleŸć w Polityce prywatnoœci.